Програма перекладу і серія «Філософія»
DOI:
https://doi.org/10.18523/2617-1678.2021.8.88-93Ключові слова:
серія «Філософія», програма перекладу, Северино, Ібн Сіна, Торо, ГуссерлАнотація
В огляді подано головні переклади класики філософської літератури за попередні роки. Публікації здійснено у співпраці з фондом «Міжвухами» та видавництвом «Темпора». Головну увагу сфокусовано на творах Емануеле Северино, Ібн Сіни, Генрі Девіда Торо та Едмунда Гуссерля.
Завантаження
Посилання
- Husserl, E. (2020). Kartezianski medytatsii. Vstup do fenomenolohii [Cartesian Meditations. Introduction to Phenomenology]. Kyiv: Tempora [in Ukrainian].
- Ibn Sina. (2020). Knyha Spasinnia [The Book of Salvation]. Kyiv: Tempora [in Ukrainian].
- Lyuty, T. (2020a). Den bez nochi [The Day Without Night]. Ukrainskyi tyzhden. Retrieved from https://tyzhden.ua/Columns/50/249239 [in Ukrainian].
- Lyuty, T. (2020b). Dobrochynstvo liudskoi porody [Charity of the Human Nature]. Ukrainskyi tyzhden. Retrieved from https://tyzhden.ua/Columns/50/249472 [in Ukrainian].
- Lyuty, T. (2020c). Spasinnia cherez znannia [Salvation Through Knowledge]. Ukrainskyi tyzhden. Retrieved from https://tyzhden.ua/Columns/50/250222 [in Ukrainian].
- Lyuty, T. (2020d). Usvidomliuiuchy svit [Aware of the World]. Ukrainskyi tyzhden. Retrieved from https://tyzhden.ua/Columns/50/251452 [in Ukrainian].
- Nietzsche, F. (2018). Rankova zoria. Dumky pro moralni peredsudy [Dawn. Thoughts on Moral Prejudice]. Kyiv: Tempora.
- Severyno, E. (2020). Sutnist nihilizmu [The Essence of Nihilism]. Kyiv: Tempora [in Ukrainian].
- Thoreau, H. D. (2020). Volden, abo Zhyttia v lisakh [Walden, or Life in the Woods]. Kyiv: Tempora [in Ukrainian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Taras Lyuty
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
а) Автори зберігають за собою авторські права на твір на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License CC BY 4.0, котра дозволяє іншим особам вільно поширювати (копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі) та змінювати (міксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних) опублікований твір на умовах зазначення авторства.
б) Журнал дозволяє автору (авторам) зберігати авторські права без обмежень.
в) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо поширення твору (наприклад, розміщувати роботу в електронному репозитарії), за умови збереження посилання на його першу публікацію. (Див. Політика Самоархівування)
г) Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у репозитаріях) тексту статті, як до подання його до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).